بکو Beko

بکو Beko

ارور یخچال فریزر بکو BEKO

جدول زیر شامل کدهای خطا ارور یخچال فریزر بکو beko می‌باشد. با در نظر گرفتن قطعه مرتبط با هر کد خطا می‌توانید به آسانی علت کد خطا را پیدا نموده و با تعمیر یا جایگزین کردن قطعه کد خطا را پاک نمایید.

قبل از اینکه از اطلاعات جدول ارور زیر استفاده کنید دقت کنید که کدهای ارور برای کمک در یافتن علت مشکل استفاده می‌شوند و هیچ وقت جایگزینی برای مهارت‌های عیب‌یابی تکنسین و تعمیرکار حرفه‌ای نیستند. در‌واقع کدهای خطا ممکن است دقیقاً قطعه‌ی معیوب را نشان ندهند. کد ارور فقط ایده‌ای یا سرنخی را برای شروع بازرسی در اختیار ما قرار می‌دهند. بنابراین در صورت مشاهده‌ی کد ارور با توجه به توصیه‌های ارائه شده اقدام نمایید اگر مشکل برطرف نشد برای بررسی و رفع ارور با ما تماس بگیرید.

کدهای خطا ارور یخچال فریزر بکو beko

کد خطا معنی کد خطا توضیح قطعه مرتبط
E0 ایراد ترمیستور فریزر کمپرسور و فن فریزر به صورت پیوسته کار می‌کنند. سنسور دما، سیم‌ها، ماژول کنترل
E1 ایراد سنسور دیفراست فریزر هیتر دیفراست برای مدت ۲۵ دقیقه روشن خواهد بود. سیم‌ها، سنسور، ماژول کنترل
E3 ایراد سنسور یا ترمیستور یخچال بافل بایستی برای سه دقیقه باز و ۷ دقیقه بسته شود. سیم‌ها، سنسور، ماژول کنترل
E4 ایراد هیتر دیفراست اگر زمان دیفراست مساوی با بیشترین زمان دیفرست ۶۰ دقیقه برای سه بار متوالی باشد این خطا رخ می‌دهد. سیم‌ها، هیتر دیفراست
E8 ایراد سنسور ترمیستور یخ یا یخ‌ساز اگر مدار ترمیستور یا یخ‌ساز باز یا اتصال کوتاه باشد این کد ظاهر می‌شود. سیم‌ها، سنسور، ماژول
E9 خطای یخ‌ساز اگر دستگاه یخ‌ساز درست کار نکند این خطا ظاهر می‌شود. سیم‌ها، واحد یخ‌ساز


چراغ اخطار بر روی نمایشگر یخچال فریزر و ساید بکو beko

وضعیت خطا چراغ علامت تعجب: در بعضی از مواقع ممکن است یک چراغ اخطار روی نمایشگر به شکل یک علامت تعجب روی یخچال فریزر یا ساید بای ساید بکو نمایش داده می‌شود.

معنی علامت اخطار روی یخچال بکو

این چراغ، علامت اخطار عدم سرمای کافی در یخچال و یکسره کار کردن موتور ( کمپرسور ) یخچال است. در مواردی مانند باز ماندن درب یخچال به مدت طولانی، هنگامی که شما غذای گرمی داخل یخچال قرار می‌دهید و یا برق برای زمانی طولانی قطع بوده این اخطار روی نمایشگر روشن می شود.

چگونه اخطار روی یخچال بکو را خاموش یا حذف کنیم؟

برای رفع علامت اخطار روی یخچال فریزر بکو چکار کنیم: هنگامی که این علامت روی نمایشگر ظاهر شد سعی کنید که درب یخچال فریزر را حدالمقدور تا ۲۴ ساعت زیاد باز و بسته نکنید تا سرمای داخل به حد نرمال برسد معمولا این اخطار ۲۴ تا ۴۸ ساعت باقی می‌ماند و بعد از این تایم خاموش می‌شود. سرویس یخچال در رفع این مورد بسیار ضروری است.
توجه: یخچال فریزر بکو بسیار حساس هست و باید هر ساله سرویس شود. برای جلوگیری از خرابی‌های ناشی از عدم سرویس به موقع حتما بامرکز تعمیرات و سرویس یخچال بکو تماس بگیرید.

تعمیر تخصصی یخچال فریزر بکو beko


اگر کد خطایی در یخچال فریزر بکو beko شما ظاهر شد یا یخچال فریزر شما درست کار نمی‌کند، برای بررسی، تعمیر و رفع کد خطا می‌توانید با ما تماس بگیرید. در مرکز تعمیرات لوازم خانگی بکو beko نمایندگی تعمیرات تبریز ما گروهی از تکنسین‌های آموزش دیده و حرفه‌ای تعمیر یخچال فریزر بکو beko هستیم. خدمات تعمیری ما شامل شش ماه گارانتی است. شما می‌توانید به راحتی با ارسال درخواست از طریق فرم آنلاین سفارشات  و یا با ما تماس بگیرید.
امتیاز 1 -> 5
[تعداد: 7 میانگین: 5]
اشتراک
اطلاع از
guest
9 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی ترین بیشترین آرا
بازخوردهای داخلی
مشاهده همه نظرات
تماس فوری Call

۰۹۱۴۳۱۳۴۳۳۵بایرامی

error: هشدار: محتوا محافظت می شود !!
نیاز به راهنمایی دارید؟ با ما در ارتباط باشید